Hotel Spindleruv Mlyn Adam

**** Hotel Adam ubytovanie Spindleruv MlynHotel Adam Ubytovanie Špindlerov Mlyn Popis :
Kompletne zrekonštruovaný hotel sa nachádza necelé 2 km od centra horského strediska Špindlerov mlyn v najkrásnejšom údolí v Krkonošiach - v údolí sv. Petra v nadmorskej výške cca 850 n.m.Úchvatný výhĺad na hrebene hôr.

Hotel Adam Ubytovanie Špindlerov Mlyn Ubytovanie :
Ubytovanie v 39 izbách v 2, 3 a 4 miestnych a v 7 apartmánoch. Všetky izby sú vybavené sprchou, WC, nábytkom s masívneho dreva a Tv+satelit. V hoteli je výtah. Parkovisko je priamo pri objekte.

Hotel Adam Ubytovanie Špindlerov Mlyn Reštaurácia :
Reštaurácia s barom, krbom a detským kútikom. Jedálny lístok ponúka špeciality krkonošskej, tradičnej, českej i medzinárodnej kuchyne. Ochutnajte pravé krkonošské kyselo, čerstvé pstruhy, pravé české borievkové knedlíky, štavnatý steak alebo pečené rebierka. Terasa s prekrasnym výhĺadom na celé údolie a panorámu hôr. Raňajky formou studeného a teplého bufetu.

Hotel Adam Ubytovanie Špindlerov Mlyn Bar :
Môžete si zahrať šípky, stolný futbal, a dobre sa pobaviť. Veľký výber s alkoholických a nealko nápojov, koktejlov, kvalitného vína z malého súkromného vinárstva.

Hotel Adam Ubytovanie Špindlerov Mlyn Welness :
Relaxačné centrum s masážami, whirpool, priestorná sauna, parné kúpele. Nápoje a občerstvenie pri bare. 13m dlhý bazén-

Hotel Adam Ubytovanie Špindlerov Mlyn Okolie :
Horské stredisko disponuje nasledujúcimi možnostami : 25 kmzjazdových tratí, 75 km bežeckých tratí, 4 lahové dráhy, 10 vlekov, kapacita 18 000 osôb / hodina, večerné lyžovanie, umelé zasnežovanie, strojová úprava tratí, snowboard park -  U - rampa, lyžiarske školy.

4km dlhá sánkarska dráha, bobová dráha, snowtubbing a novinkou je aj snowboard s U- rampou. Zábavné a športové akcie.

Lyžiarske vybavenie a kvalifikovaného trénera vám zaistíme priamo v hoteli.
Hotel Spindleruv Mlyn Adam - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Spindleruv Mlyn Adam - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Spindleruv Mlyn Adam - možnosť pripojenia na internetHotel Spindleruv Mlyn Adam - k dispozícii letná terasaHotel Spindleruv Mlyn Adam - k dispozícii kavareňHotel Spindleruv Mlyn Adam - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Spindleruv Mlyn Adam - hotel má reštauráciuHotel Spindleruv Mlyn Adam - hotel má vináreňHotel Spindleruv Mlyn Adam - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Spindleruv Mlyn Adam - V hoteli je biliardHotel Spindleruv Mlyn Adam - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Spindleruv Mlyn Adam - akceptuje creditné karty VISAHotel Spindleruv Mlyn Adam - akceptuje creditné karty JCBHotel Spindleruv Mlyn Adam - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Spindleruv Mlyn Adam - krytý bazén v hoteliHotel Spindleruv Mlyn Adam - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Spindleruv Mlyn Adam - Izby s vlastnou toaletouHotel Spindleruv Mlyn Adam - v izbach je telefonHotel Spindleruv Mlyn Adam - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Adam ubytovanie Spindleruv Mlyn Aktuálne počasie: zamračené
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 4 m/s

Adresa: Hotel Adam Svaty Petr 267 Spindleruv Mlyn 54351 Czech Republic

E-mail: Hotel-Spindleruv-Mlyn-Adam@cz-hotel.eu